Profesionální fotografie prodávají

Obchody za miliony si zaslouží ostré fotografie.

V dnešní době se neustále skloňují slova jako seriózní, kvalitní, profesionální a inovativní pojetí zboží a služeb.

Co si ovšem pod tím vším máme představit?

V naší společnosti jsme se nad tím zamysleli a nabízíme náš pohled.

V každém druhu lidské činnosti to bude znamenat trošku něco jiného. V našem podnikání, který známe velice dobře, to zcela jistě bude znamenat maximálně vstřícné chování k zákazníkům. To je ale samozřejmost.

Proto se snažíme přemýšlet dál a nalézt to čemu se dnes říká "přidaná hodnota".

Naše zkušenosti s realitním businessem napovídají, že tím prvním impulsem proč reagovat na nabídku, je kvalitně zpracovaná inzerce. Tím se rozumí, podrobně a profesionálně nabraná nemovitost (tzn. popis, právní stav nemovitosti, parametry a fotografie).

Tím posledním a zároveň prvním jsou fotografie. Naše společnost pro své zákazníky připravila celou škálu služeb. Jednou z významných služeb je profesionální fotograf.

Pro VIP klienty (tzn. naše smluvní klienty), máme připraveného profesionálního fotografa, který přijede na danou nemovitost a kompletně ji nafotí. Potom zpracuje fotografie v počítači, doladí detaily a ostrost. Následně vybere ty nejlepší záběry a tyto fotografie naše společnost použije pro prezentaci. Záběry se použijí pro inzerci, mailovou komunikaci se zákazníky a na internetové portály.

Jako nadstandard nabízíme tzv. PANORAMATICKÉ FOTOGRAFIE. To jsou fotografie, které nabízí celkový pohled na široká prostranství a zajímavé, velmi neobvyklé pohledy do interiérů.

To vše a mnoho dalších drobností vytváří celkový dojem z úrovně realitní kanceláře, profesionality makléřů a celkové úrovně služeb. Lidé se obvykle chtějí spojovat s těmi úspěšnými. Využijte tedy naši nabídku spolupráce, vaši příležitost, a kontaktujte nás dříve než se rozhodnete prodat svůj byt, dům, pozemek nebo komerční prostor.

Podívejte se na několik záběrů jako malou ochutnávku.

tým DevePoint

Pokračujte na aktuální nabídku


Copyright © 2010 - 2020 MakroMedia group, Všechna práva vyhrazena, Design a kód MakroMedia.cz,; OlomouckeWeby.cz