Partneři

Doporučujeme naše osvědčené partnery:


Advokátní kancelář Konečný s.r.o.

Naše ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o. v Olomouci poskytuje klientům komplexní právní servis. Poskytneme Vám právní radu či zastoupení, ať se ocitnete v jakékoli životní situaci.

Disponujeme týmem zkušených právníků, kteří se specializují na jednotlivé oblasti práva a úzce spolu spolupracují při řešení komplikovanějších případů.

Základním pilířem našich advokátních služeb je individuální přístup ke klientovi a flexibilita dle požadavků klienta. Samozřejmostí je diskrétnost a ochrana dat, která platí mezi klientem a právním zástupcem.


DC 90
 

Kuchyně a interiéry Jana Komárková
 
Návrh a výroba interiérů a nábytku na zakázku dle přání zákazníka.

Do naší výroby patří zejména kuchyňské linky, vestavěné skříně, kanceláře, pracovny, obývací a dětské pokoje, ložnice, jídelní sestavy, koupelnový nábytek, věšákové stěny, postele, a veškeré bytové a komerční interiéry. Dodáváme a montujeme dveře, plovoucí podlahy, schodiště a stínící techniku. Prodáváme židle, stoly, tapety, sedací soupravy, sedací vaky, postelové rošty, matrace.  

Jsme také schopni dodat za velice příznivé ceny veškerou bílou techniku a elektrické spotřebiče jako jsou myčky, lednice, varné desky, odsavače, sporáky, mikrovlnné trouby, pračky atd. Vše dle požadavků vynesených zákazníkem s velmi krátkými dodacími lhůtami.

 

DC 90


 


Naše významné aktivity:

Občanské sdružení DC90 v Olomouci 

DC 90DC 90DC 90

Jsme sponzorem občanského sdružení DC90 v Olomouci. V rámci pomoci jsme zajišťovali kompletní internetovou prezentaci. V současné době pomáháme při reklamních a inzertních akcích.

Odkaz: www.dc90.cz

tým Devepoint

Pokračujte na aktuální nabídku


Copyright © 2010 - 2020 MakroMedia group, Všechna práva vyhrazena, Design a kód MakroMedia.cz,; OlomouckeWeby.cz